Náš příběh

Příběh naší společnosti začal dlouho před přelomem tisíciletí. Tehdy teprve mnohé firmy objevovaly, že opravdové zvládnutí skvělých pomocníků, jakými jsou počítačové programy, může prudce zvýšit efektivitu práce. Objevila se proto také pestrá nabídka kurzů. Zdaleka ne všechny ale vedly k požadovanému cíli.

Tehdy jsme začali s kurzy i my. Naši zakladatelé do nich vložili zkušenost vrcholových sportovních trenérů - ti nepřednášejí, ale učí hrát.

Naším cílem proto nikdy nebylo jen předat znalosti o obsluze počítače, ale počítač ovládnout. Jde především o porozumění a získání dovedností, které jsou pro práci stěžejní. Provázíme světem informačních technologií tak, aby naši svěřenci získali nejen klíčové kompetence, ale i přiměřenou sebedůvěru, aby dokázali překonat případný strach z dosud neznámého a proběhli cílovou páskou jako vítězové.

Tenhle přístup dal dohromady tým skvělých lektorů, které snad bez výjimky vždy spojovala i láska ke sportu. Byli a jsou mezi námi horolezci, šachisté, cvičenci bojových umění, a další, nejeden s trenérskými zkouškami.

I když se náš tým za více než dvacet let zcela proměnil, jeho základní nastavení zůstává stejné. Nikdy se nesmíme zastavit, spokojit s vlastními výkony. Stále znovu se i my zdokonalujeme, abychom mohli druhé provázet ještě kvalitněji a efektivněji. Nestydíme se ani za to, když se sami na kurzech něco naučíme. Každý, s kým se během výuky potkáme, je důležitý a také jedinečný. Nejsou tu žádní outsideři. Každý má potenciál se posunout výš a my jsme odhodláni ho v něm probudit.